Grade-2   U21  
 
Opposition : Lisarow
Date : 12:30 16th and 23rd Jan
Venue : Sohier Park 1
 
Opposition : Terrigal / The Entrance
Date : 17th Jan: 10:30am / 14:30
Venue : Adcock1 / Jubilee Park
 
 
1   Brad G Brown
2   Will Bryne
3   Lewis Cavender
4   Dane Crocker
5   Scott D Eaton
6   Carl Kinghorne
7   Alex Searle
8   Kevin J Searle
9   Lachlan W Shedden
10   Lachlan L Spencer
11   Phil Tree
12   Joe Woodhead
  



  Grade-3   Grade-5  
 
Opposition : Lisarow
Date : 12:30pm 16th Jan
Venue : Sohier Park 2
 
Opposition : Terrigal
Date : 12:30pm 16th Jan
Venue : Adcock Park 3
 
 
1   Aaron P Bamforth
2   Isaac Chase
3   Simon Kelly
4   Luke J Moody
5   Graham Porter
6   Dylan Ryan
7   Joel T Ryan
8   Mitchell Ryan
9   Chaz Schram
10   Atif Siddiqui
11   Ayden M Stokes
12   James C Tyne
 
1   Noel J Bickel
2   Rodney Cattanach
3   Jordan J Foote
4   Peter Foote
5   Grant Gaut
6   Daniel MacLean
7   Lee Maraga
8   Scott W Rankin
9   Joshua Robertson
10   Harshnoor Singh
11   Brad Watson
 



  Grade-6   Grade-7  
 
Opposition : Wyong
Date : 12:30pm 16th Jan
Venue : Morrie Breen Oval ( again)
 
Opposition : The Entrance
Date : 12:30pm 16th Jan
Venue : Adcock Park 7
 
 
1   Russell Crawford
2   Anthony Everson
3   Kyan Everson
4   Michael Finch
5   Brendan J Gaskin
6   Robin L Herbert
7   Michael J McDonald
8   Anthony Pickup
9   Jason Plant
10   Scott Timberlake
11   Robert Wilson
 
1   Anthony C Belcher
2   Chris Briggs
3   Jarad Cameron
4   Gordon Dalton
5   Richard Frost
6   Chris Gentles
7   Sam Masachchi
8   Mitchell D Rodgers
9   Luke Ruddock
10   John Thew
11   Matt Frost
 



  U16   U14  
 
Opposition : Kincumber
Date : 08:00am 16th Jan '21
Venue : Frost Reserve
 
Opposition : Wyong
Date : 08:00am 16th Jan '21
Venue : Kanwal Oval
 
 
1   James Brown
2   Harry R Evans
3   Oliver P Gibbs
4   Benjamin J Hunter
5   Lachlan Knowles
6   Ernest Leseberg
7   Alexander Moran
8   Bailey L Pullen
9   Matt Reiad
10   Chase Riley
11   Jimmy Thomson
 
1   Zane Everson
2   William Fraser
3   Angus Gibbs
4   Hamish Gibbs
5   Mitchell Knowles
6   Darragh E McBride
7   Jack Minehan
8   James Peters
9   Isaac Plunkett
10   Billy Sands
11   Joey Stitt
 



  U11   Injured  
 
Opposition : Kincumber
Date : 08:00am 16th Jan '21
Venue : Frost Reserve
 
Opposition :
Date :
Venue :
 
 
1   Lachlan Bingham
2   Euan Fraser
3   Keenan Garland
4   Jake Gott
5   Leo Grogan
6   Joseph John
7   Matthew John
8   Max Jones
9   Adrian Roet
10   Sauryam Timilsina
  



  Unavailable   Not Selected  
   
 
1   Josh Aldridge
2   Dylan Allan
3   Stuart P Billins
4   Benjamin A Campbell
5   Jordan Campbell
6   David Carr
7   Ravinder Dhillon
8   Geoff Drury
9   Luke Eaton
10   Shannon M Gall
11   Glen R Gardiner
12   Craig Garland
13   Eraj Gomes
14   Callum Harris
15   Richard Harvey
16   Aaron L Hayde
17   Lindsay Hegarty
18   Keith Herft
19   Peter Hoynes
20   Jack H Hunter
21   Michael Littlejohn
22   Ishaan Mehdi
23   Tommi Mroczkowski
24   Gavin Robertson
25   Brad Ryan
26   Ben Shelley
27   Aaron Shrestha
28   Palwinder Singh
29   Daniel Thomson
30   Tom Waterhouse
31   Lachlan Webber
  



  Ineligible    
   
   

Visit the Storage City West Gosford Website Visit the Coastwise Meats Website

Football Club Websites, Soccer Club Websites


  
  
  
  

Join us on Facebook


View Larger Map
Powered by SportSites New